• TOTEX

    Výhradní vlastník technické a obchodní dokumentace NAPÍNACÍCH, SUŠÍCÍCH A FIXAČNÍCH STROJŮ známého českého výrobce textilních strojů ELITEX Chrastava.


O naší společnosti

Společnost TOTEX, jejíž historie sahá až do r. 1953 se od svého počátku specializovala na výrobu širokého sortimentu textilních strojů. 

Po roce 2006 se firma stává výhradním vlastníkem technické a obchodní dokumentace NAPÍNACÍCH, SUŠÍCÍCH A FIXAČNÍCH STROJŮ známého českého výrobce textilních strojů ELITEX.

Kromě komplexních služeb k výše uvedeným strojům se firma zaměřila na VÝROBU, DODÁVKY, TRANSFER, SERVIS, REKONSTRUKCE A MODERNIZACE TECHNOLOGICKÝCH ZAŘÍZENÍ  prakticky ve všech oblastech průmyslu.

Předmětem činnosti je v neposlední řadě rovněž pomoc při RESTRUKTUALIZACI průmyslových firem především se zaměřením na maximální EFEKTIVITU výrobního procesu.  Zde se jedná především o SDRUŽOVÁNÍ VÝROBNÍCH TECHNOLOGIÍ,  dodávky a rekonstrukce zařízení s ohledem na dosažení maximálních ENERGETICKÝCH ÚSPOR a využití moderních ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ za účelem úspory obslužnosti.

Profil činnosti

stěhování a montáže strojů a technologií
výroba a dodávky specifických technologických zařízení
modernizace a rekonstrukce technologických zařízení
dodávky dílců a příslušenství textilních strojů

Energetické úspory strojů

Firma TOTEX se už řadu let specializuje na energetické úspory strojů a výrobních zařízení. Tyto úspory se s ohledem na stávající ceny energií stávají pro výrobce nejen žádoucími, ale prakticky nezbytnými.

Totex

Stěhování strojů a výrobních zařízení

Firma TOTEX se už řadu let specializuje na stěhování strojů a částí i kompletů technologických zařízení. Pro tuto činnost využívá mnohaletých zkušeností svých zaměstnanců.  Za dobu své činnosti provedla spolu se svými tuzemskými a zahraničními partnery mnoho instalací a přesunů strojů, jednotlivých technologií i technologických celků prakticky po celém světě. 

 

Plastové povrchy pro sport, dům i zahradu

Máte zájem o některou z našich služeb?