• TOTEX

    Výhradní vlastník technické a obchodní dokumentace NAPÍNACÍCH, SUŠÍCÍCH A FIXAČNÍCH STROJŮ známého českého výrobce textilních strojů ELITEX Chrastava.


O naší společnosti

Společnost TOTEX, jejíž historie sahá až do r. 1953 se od svého počátku specializovala na výrobu širokého sortimentu textilních strojů. 

Po roce 2006 se firma stává výhradním vlastníkem technické a obchodní dokumentace NAPÍNACÍCH, SUŠÍCÍCH A FIXAČNÍCH STROJŮ známého českého výrobce textilních strojů ELITEX.

Kromě komplexních služeb k výše uvedeným strojům se firma zaměřila na VÝROBU, DODÁVKY, TRANSFER, SERVIS, REKONSTRUKCE A MODERNIZACE TECHNOLOGICKÝCH ZAŘÍZENÍ  prakticky ve všech oblastech průmyslu.

Předmětem činnosti je v neposlední řadě rovněž pomoc při RESTRUKTUALIZACI průmyslových firem především se zaměřením na maximální EFEKTIVITU výrobního procesu.  Zde se jedná především o SDRUŽOVÁNÍ VÝROBNÍCH TECHNOLOGIÍ,  dodávky a rekonstrukce zařízení s ohledem na dosažení maximálních ENERGETICKÝCH ÚSPOR a využití moderních ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ za účelem úspory obslužnosti.

Profil činnosti

stěhování a montáže strojů a technologií
výroba a dodávky specifických technologických zařízení
modernizace a rekonstrukce technologických zařízení
dodávky dílců a příslušenství textilních strojů

 

Plastové povrchy pro sport, dům i zahradu

Máte zájem o některou z našich služeb?