TOTEX

Stěhování strojů a výrobních zařízení

Stěhování strojů (transfer) a výrobních zařízení

Firma TOTEX se už řadu let specializuje na stěhování strojů a částí i kompletů technologických zařízení. Pro tuto činnost využívá mnohaletých zkušeností svých zaměstnanců.  Za dobu své činnosti provedla spolu se svými tuzemskými a zahraničními partnery mnoho instalací a přesunů strojů, jednotlivých technologií i technologických celků prakticky po celém světě. 

Svěřte stěhování strojů profesionálům

Společnost Totex s.r.o., se svými bohatými zkušenostmi a profesionalitou, poskytuje špičkové služby v oblasti stěhování strojů a technologických zařízení. Specializujeme se na stěhování strojů, včetně jednotlivých částí a kompletních technologických sestav, a to nejen na území České republiky, ale i na mezinárodní úrovni. Díky mnohaletým zkušenostem našich zaměstnanců a úspěšné spolupráci s tuzemskými i zahraničními partnery jsme realizovali širokou škálu projektů stěhování strojů, od jednoduchých instalací až po komplexní přesuny technologií a technologických celků prakticky po celém světě.

Máme zkušenosti

V oblasti stěhování strojů nabízíme komplexní služby, které zahrnují nejen samotný přesun strojního vybavení, ale také pečlivou přípravu, demontáž, transport, montáž a uvedení zařízení do provozu. Naším cílem je zajistit, aby bylo stěhování strojů provedeno efektivně, bezpečně a s minimálním dopadem na běžný provoz vaší firmy.

Každé stěhování je individuální projekt

Při stěhování strojů klade Totex s.r.o. důraz na individualizovaný přístup k každému projektu. Uvědomujeme si, že každé stěhování strojů je unikátní, a proto pečlivě plánujeme každý krok, abychom předešli jakýmkoli komplikacím. S naším týmem odborníků, vybaveným nejmodernější technikou pro stěhování strojů, jsme připraveni splnit i ty nejnáročnější požadavky našich klientů.

Svěřte nám váš projekt stěhování strojů

Zvolte pro stěhování strojů společnost Totex s.r.o. – vašeho spolehlivého partnera, který zaručuje vysokou úroveň služeb díky odbornosti, zkušenostem a modernímu vybavení. Pro více informací o našich službách stěhování strojů, neváhejte kontaktovat náš tým. Jsme zde, abychom vám pomohli uskutečnit vaše projekty stěhování strojů bez jakýchkoli obtíží.

reerence

po Česku

Stěhování linky praní textilu – v rámci České republiky.

reerence

Česko - Indie

Stěhování kompletní technologie výroby gumových rukavic  Česká republika-Indie.

reference

Česko - Sýrie

Stěhování závodu na výrobu textilií – Česká republika – Sýrie.

Poptávka stěhování strojů

V případě zájmu vyplňte tento nezávazný formulář.

Dokončit 0%
1 Kontaktní údaje 2 Detailní zadání
Jméno *
Email *
Telefon *
+420
Hledat
  Zpráva *
  Zpět Další
  Dokončit 50%
  1 Kontaktní údaje 2 Detailní zadání

  Měli bychom zájem o realizaci úspor na výrobním zařízení.

  Strojů, výrobní linky typ
  Rozměry a váhy strojů, linky
  Rozsah projektu (přestěhování, modernizace, servis)
  Fotografie
  Přetáhněte soubory sem Procházet soubory
  Zpět Další

  Výběr z našich realizací