Kontakt

TOTEX s r.o.

sídlo
Zlatá výšina 448
463 34 Hrádek nad Nisou
Czech republic

provozovna
Oldřichovská 419
463 34 Hrádek nad Nisou
Czech republic

tel.: 00420/482 756 009
fax: 00420/482 737 915
e-mail: totex@totex.cz

AKTUALITY

Zabýváme se výrobou umělých sportovních povrchů


Vyrábíme tyto sportovní povrchy:

- NISAPLAST
- MATATUBING
- UNISNOW
- SKIMAT

Umělé povrchy NISAPLAST určené pro sportovní hřiště nahrazující tradiční povrchy. Umožňují hru na suchém povrchu i po dešti. Cenově dostupné, bezúdržbové sportovní povrchy ve formě čtverců a obdélníků s vysokou odolností. Díly jsou navrženy tak, aby v maximální míře chránily pohybové ústrojí sportovců. Svojí pružností a houževnatostí zabraňují otřesům kloubů, brání nárazovému poškození svalů. Předností tohoto výrobku je snadná manipulace, která umožňuje libovolné sestavování ploch hřišť ve veřejných sportovištích nebo doma. Povrchy je možné využít také k nesportovní účelům jako např. kvalitní podlaha pro garáže, terasy, balkony, dále jako podlahy ve výrobních provozech a skladech nebo výstavních stanech.

NISAPLAST II
Krytina s hladkých povrchem vhodná pro míčové hry – volejbal, nohejbal, košíková, házená, tenis, florbal nebo hokej.

NISAPLAST III
Krytina s hrubým povrchem určená pro tenisové kurty

NISAPLAST IV – V
Krytina s hrubým povrchem pro tenisové kurty. N IV pro venkovní použití za nízkých teplot. N V. především do sportovních hal a vnitřních prostorů kde teplota při použití neklesne pod 15°C.

MATATUBING a UNISNOW
Povrchy určené pro tubingové dráhy. Velmi oblíbené v horských oblastech pro využití svahů mimo zimní sezónu, ale také v zábavních parcích a dětských koutcích.

SKIMAT
Povrch určený pro umělé lyžařské svahy.

Mimo sportovní povrchy firma TOTEX vyrábí další výrobky z plastů, např. dětské plastové lyže.

Použité materiály jsou zdravotně a hygienicky nezávadné, nezatěžují životní prostředí a po skončení své životnosti jsou plně recyklovatelné. Materiál je stabilizován proti UV záření. Povrchy se vyrábí v široké barevné paletě, materiál je probarven ve hmotě, nedochází proto k odírání, odlupování nebo jiným změnám na povrchu.

Zašlete svou poptávku a my Vám vypracujeme nabídku včetně grafického návrhu.